Wydarzenia 2022

Sprawdzian Umiejętności Pływackich Dzieci

6-10 czerwca 2022

#1MILA miting lekkoatletyczny w Warszawie

5 czerwca 2022

Cztery konkurencje biegowe i dobroczynność w podwójnym wymiarze!

Tak zapowiada się tegoroczna edycja 1MILI, największej stadionowej imprezy biegowej dla amatorów. Już 5 czerwca w Warszawie każdy będzie mógł sprawdzić się na bieżni!
Każdy też będzie mógł pomóc. Uczestnicy 1MILI, wzorem ubiegłego roku, wesprą Program Stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość”, pomagający młodym sportowcom. Dodatkowo 1 zł z każdej opłaty startowej zostanie przekazana przez organizatorów na konto PAH, na wsparcie obywateli Ukrainy.
Zapisy trwają!

Szczegółowe informacje.

Wiosenny dwubój dla Dzieci

1 czerwca 2022

Nocne Pływanie w OSiR Wola

14 maja 2022

Po nocnym zwiedzaniu w ramach "Nocy Muzeów", nieco zmęczeni późną porą Warszawiacy i Warszawianki odwiedzili również nasze pływalnie, by odpocząć i zrelaksować się.

W ramach "Nocnego Pływania" zorganizowanego przez OSiR Wola klienci skorzystali z 3 naszych pływalni: "Foka", "Delfin", "Nowa Fala".

Oprócz pływania w basenie relaksowali się również w jacuzzi, w saunie parowej i suchej.

Dzieci z rodzicami grali w piłkę wodną i siatkówkę w niecce basenowej. Mimo później pory przychodziły pojedyncze osoby i całe rodziny - nawet z małymi dziećmi.

Ten "eksperyment", jakim było zorganizowanie po raz pierwszy "Nocnego Pływania w OSiR" przerósł pozytywnie nasze oczekiwania. Wszyscy wychodzili zrelaksowani i zadowoleni.

Foto relacja.

Wiosenna Liga Siatkówki Kadetek

14 maja 2022

W Hali Reduta zostały rozegrane mecze Wiosennej Ligi Siatkówki Kadetek, zorganizowane przez UKS Esperanto.

Uczestniczki z całego Mazowsza przyjechały do Warszawy, by walczyć o wspaniałe nagrody drużynowe. Najlepsze zawodniczki z każdego zespołu otrzymały medale za wyjątkowe umiejętności.
Podium:

  1. miejsce - MUKS JOKER Kozienice

  2. miejsce - UKS Esperanto Warszawa (I drużyna)

  3. miejsce - UKS Esperanto Warszawa (III drużyna)

Zwycięzców udekorowała medalami Zastępca Dyrektora OSiR Wola - Pani Bożena Krupińska.

Foto relacja.

V HATO JUDO CUP

23 i 24 kwietnia 2022

Kolejna, V edycja Hato Judo Cup odbyła się w Hali Koło.

Wydarzenie było prowadzone przez Piotra sadowskiego, mistrza judo. W zawodach brali udział młodzi judocy, którzy rywalizowali o wspaniałe nagrody. Nie zabrakło sportowych wrażeń i dynamiki dostarczonych przez wspaniałe przygotowanie i styl zawodników.

Foto relacja.

Zawody Sportowe Szkół Podstawowych dzielnicy Wola

7 i 11 kwietnia 2022

Pierwsza tej wiosny, Wielkanocna rywalizacja.
OSiR Wola z
organizował w pływalni Delfin zawody dla uczniów Wolskich szkół podstawowych. W dwóch konkurencjach indywidualnych, pływanie stylem dowolnym i stylem grzbietowym, wzięli udział uczniowie klas III-VI (9-12 lat). Dodatkowo w pływaniu sztafetowym , z podziałem na dziewczęta i chłopców, zmierzyli się wszyscy uczniowie jednocześnie. Do zwycięstwa dopłynęli:

W kategorii Dziewcząt: W kategorii Chłopców:
I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 234 I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 132 II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 25 II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 25 III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 222 III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 234

Dziękujemy uczestnikom, bohaterom tego wydarzenia oraz trenerem i organizatorom.

Foto relacja.

Otwarte Mistrzostwa Polski Halowych Modeli Akrobacyjnych F3P

19-20 marca 2022

Podczas tego weekendu w Hali Koło odbyły się zawody F3P Warsaw Challenge 2022 - organizowane przez Bemowskie Centrum Kultury. Zgodnie z programem wydarzenia, zawody rozegrano w 3 konkurencjach: F3P (akrobacja precyzyjna), F3P-AFM (latanie freestyle’owe do muzyki), F3P-Klub (akrobacja dla początkujących) Profesjonalna organizacja, mila atmosfera i świetna zabawa towarzyszyła zmaganiom uczestników.

Foto relacja.

Turniej piłkarski im. podkom. Andrzeja Struja

16-18 marca 2022

W dniach 16-18 marca br. w Warszawie odbył się się XII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji pod Honorowym Patronatem prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, w którym uczestniczyły 42 zespoły.

Trzydniowy turnieju rozgrywany był w dwóch obiektach sportowych: Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo oraz Dzielnicy Wola. Uroczysta Gala otwarcia Turnieju odbyła się w Hali „Koło” na Woli ul. Obozowa 60. Natomiast zakończenie miało miejsce na krytych boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej ul. Obrońców Tobruku 11.

Foto relacja.

Dzień Kobiet z OSiR Wola

8 marca 2022

Z okazji Dnia Kobiet zaprosiliśmy wszystkie Panie do skorzystania z oferty OSiR Wola. Tego dnia wejścia na nasze pływalnie były bezpłatne.

Foto relacja.

ZIMA W MIEŚCIE w obiektach OSiR Wola

31 stycznia - 11 lutego 2022

W trakcie ferii zimowych w 2022 roku dzieciom i młodzieży zostały udostępnione 4 obiekty OSiR Wola. Były to wszystkie pływalnie ("Foka", "Delfin", "Nowa Fala") i hala "Reduta".

Podopieczni mogli bezpłatnie korzystać z usług oferowanych przez obiekty oraz uczestniczyć w różnych, zorganizowanych zabawach. Oferta cieszyła się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Warszawska akcja "Zima w Mieście" zakończyła się w piątek 11 lutego.

Foto relacja.