Wydarzenia 2018

Modelarski Wolski Piknik Lotniczy 9.12.2018

9 grudnia w hali sportowej Reduta” przy ul. Redutowej 37 odbył się „Modelarski Wolski Piknik Lotniczy” na 100-Lecie Polskiego Lotnictwa Wojskowego. Organizatorzy zaprezentowali uczestnikom w atrakcyjny sposób różne formy modelarstwa ze szczególnym uwzględnieniem tematu polskiego lotnictwa wojskowego. W programie imprezy znalazły się między innymi: wystawa modeli redukcyjnych – są to głównie modele samolotów używanych przez polskie siły zbrojne na przestrzeni lat, wystawa dronów, warsztaty modelarskie gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów można było zbudować modele polskich samolotów lub statków kosmicznych, symulatory lotów oraz pokazy pojedynków powietrznych samolotów zdalnie sterowanych.

Serdecznie dziękujemy za obecność

Więcej zdjęć tutaj

Mikołajki na sportowo 8.12.2018

W sobotę w hali sportowej Reduta” przy ul. Redutowej 37, razem z mieszkańcami Woli wspaniale spędziłem czas podczas zabawy mikołajkowej. Było moc atrakcji dla najmłodszych, świątecznie, radośnie i sportowo.

Serdecznie dziękujemy za przyjście i uczestnictwo w inicjatywie.

Więcej zdjęć tutaj

ZaWody dla Afryki 21.08.2018

We wtorek 21 sierpnia w parku sportowo-edukacyjnym przy Urzędzie Dzielnicy Wola, odbyły się warsztaty dotyczące znaczeniu wody w życiu człowieka. Projekt miał na celu uświadomienie problemu braku dostępu do wody pitnej dla mieszkańców zamieszkujących Afrykę oraz zbieranie funduszy na budowę w Afryce studni z ujęciem wody pitnej.

Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej Nr 148 za przyjście i uczestnictwo w inicjatywie. Więcej zdjęć tutaj

Mundialowa Strefa Kibica na Woli 19.06.2018

W czwartek 19 czerwca w amfiteatrze w parku im. gen. Józefa Sowińskiego Fantastyczny doping wolskich kibiców nie pomógł Biało-Czerwonym, którzy przegrali z Senegalem 2:1.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność.

Więcej zdjęć: Miejska Wola

Wielki Finał Wioślarskiego Tytana Warszawy 17.05.2018

W środę 17 maja na hali Koło odbył się Wielki Finał V edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy. W finale wzięły udział szkoły podstawowe klas 5-7, reprezentujące dzielnice Woli, Mokotowa, Targówka, Pragi Południe, Ursusa oraz Bemowa.

Zwycięzcami zostali:

Uczniowie Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów z dzielnicy Mokotów.

Wszystkim kibicom i uczestnikom serdecznie dziękujemy za przyjście.

Więcej zdjęć: zdjęcia

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych 5-6.05.2018

Przez ostatnie dwa dni mogliśmy oglądać najpiękniejsze koty z całego świata. Wydarzenie odbyło się na Hali Sportowej Koło. Do wystawy właściciele zgłosili ponad 250 kotów, 24 ras. Uczestnicy wystawy mogli porozmawiać z hodowcami, którzy chętnie udzielali wszystkich informacji na temat prezentowanych zwierząt.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność.

Więcej zdjęć: zdjęcia

Wioślarski Tytan Warszawy 11.04.2018

W środę 11 kwietnia na hali Koło odbyły się zawody Wioślarskiego Tytana Warszawy. W eliminacjach wzięły udział wolskie szkoły podstawowe klas 5-7.

Sprawnie przeprowadzona impreza pozwoliła wyłonić kolejnych finalistów do Wielkiego Finału Tytana w maju który odbędzie się w tym samym miejscu.

Wszystkim kibicom i uczestnikom serdecznie dziękujemy za przyjście.

Więcej zdjęć: zdjęcia

Powitanie Wiosny 21.03.2018

21 marca odbyło się uroczyste powitanie wiosny, w którym udział wzieły wolskie przedszkola. Wydarzeniu towarzyszył konkurs na najpiękniejszą Marzannę,wykonaną przez dzieci z owych placówek. Powitanie wiosny odbylo sie pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola Krzysztofa Strzałkowskiego.

Pozdrawiamy i dziękujemy za udział wszytskim uczestnikom.

Więcej zdjęć: zdjęcia

Mistrzostwa Polski K-1 17-18.03.2018

7 marca (sobota) w godz. 9-15.20 i 18 marca (niedziela) w godz. 9-21.30 w Hali Koło przy ul. Obozowej 60 odbyły się mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kickboxingu w formule K-1. W zawodach brała udział czołówka polskich juniorów i seniorów spośród kobiet i mężczyzn z całej Polski.

Wszystkim kibicom i uczestnikom serdecznie dziękujemy za przyjście.

Więcej informacji na temat wyników: PZKb

Międzynarodowe Mistrzostwa Halowych Modeli Akrobacyjnych 03-04.03.2018

W Hala Koło odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Halowych Modeli Akrobacyjnych F3P Warsaw Challenge pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola Krzysztofa Strzałkowskiego.

Wszystkim kibicom oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w imprezie. Zdjęcia: Miejska Wola

Turniej Małego Mistrza 25.02.2018

Turniej judo odbył się w hali „Koło” OSiR Wola. Wzięli w nim udział zawodnicy w rocznikach 2011 – 2006. Wydarzenie było objęte Patronatem Prezesa Polskiego Związku Judo.

Wszystkim uczestnikom i gościom serdecznie dziękujemy za udział w tej imprezie. Zdjęcia: tutaj

Uroczyste pożegnanie lodowiska 24.02.2018

24 lutego odbyło się uroczyste pożegnanie lodowiska przy Urzędzie Dzielnicy Wola. Wśród atrakcji na ślizgawce były pokazy jazdy figurowej na lodzie, teatr ognia, konkursy i snow tubing.

OSiR Wola dziękuję wszystkim za korzystanie z lodowiska. Zdjęcia: tutaj