Koło oferta

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z różnych form aktywności fizycznej. Do Państwa dyspozycji są:

  • boisko

  • siłownia

  • kort do squasha

  • sala fitness

  • ścianka wspinaczkowa

  • sauna

  • sala konferencyjna

  • organizacja imprez

Boisko

Oferujemy Państwu nowoczesne boisko sportowe o wymiarach 44 m x 29 m i maksymalnej wysokości 14,5 m. Infrastruktura umożliwia grę w piłkę nożną, koszykówkę oraz piłkę siatkową. Całość można podzielić kurtynami grodzącymi na trzy sektory. Do dyspozycji grających drużyn są szatnie oraz natryski.

Wyposażenie podstawowe stałe:

- tablice wyników sportowych (2 szt.)

- kosze treningowe na każdym sektorze

- drabinki gimnastyczne

Wyposażenie podstawowe ruchome:

- kosze najazdowe sterowane elektronicznie

- słupki do siatkówki

- piłki do gier zespołowych

Godziny otwarcie boiska:

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00

sobota, niedziela 8:00 - 21:30

w miesiącach letnich (lipiec, sierpień)

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00

Siłownia

Klimatyzowana sala siłowni wyposażona jest w sprzęt siłowy: atlasy, ławeczki oraz urządzenia do ćwiczeń aerobowych: rowerki, bieżnie, wiosła, trenażer eliptyczny. Nad treningami naszych klientów czuwa kadra instruktorska, która zawsze służy pomocą. Nasi instruktorzy:

- pomagają klientom poszerzyć wiedzę teoretyczną i praktyczną

- udzielają porad w zakresie pracy mięśni, prawidłowego wykonywania ćwiczeń i eliminowania błędów treningowych,

- układają plan treningowy,

- zapewniają wsparcie merytoryczne i kontrolę wykonywanych ćwiczeń.

Wejscie na siłownię możliwe jest na podstawie biletu jednorazowego, karnetu lub kart Benefit Systems, Ok. System, Fitflex, Fit Profit, Fit Sport (więcej informacji o kartach znajduje się w zakładce "Cennik").


Kort do squasha

Squash cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie zarówno wśród zawodowców jak i amatorów. Jest dyscypliną sportową polegającą na odbijaniu piłki o ścianę w sposób, który w maksymalnym stopniu utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Jest to szybka, dynamiczna gra wymagająca sporego wysiłku fizycznego, łączącego rywalizację oraz świetną zabawę.

Kort do squasha można wynająć po uprzedniej rezerwacji telefonicznej pod numerem: (22) 877 38 06, oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia paletek i piłeczek do gry.


Sala fitness

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z sal fitness o powierzchni 120m2 oraz 127m2 ze ścianą lustrzaną, wyposażoną w sprzęt odtwarzający. Szczegóły dotyczące wynajęcia sali uzyskacie Państwo pod numerem:(22) 877 38 06

Ścianka wspinaczkowa

W obiekcie funkcjonuje jedna z największych ścian wspinaczkowych w Warszawie. Znajdą na niej swoje miejsce zarówno profesjonaliści, jak i początkujący amatorzy wspinaczki. Ściana oferuje bardzo urozmaicone wspinanie - drogi o wszystkich stopniach trudności.

Wszelkie informacje na temat ścianki otrzymacie Państwo w Centrum Wspinaczkowym "ON SIGHT", na stronie internetowej www.obozowa.waw.pl lub pod numerem telefonu 697 837 198.

Godziny otwarcia ścianki wspinaczkowej:

poniedziałek - piątek 8:00 - 21:45

sobota, niedziela 9:00 - 21:15

w miesiącach letnich (lipiec, sierpień)

poniedziałek - piątek 8:00 - 21:45

Sauna

Sauna jest zabiegiem fizykalnym, który stosuje się w lecznictwie, do celów higieniczno - kosmetycznych i przede wszystkim w odnowie biologicznej dla szybkiej restytucji po dużych wysiłkach fizycznych. Silne działanie wysokich temperatur na całe ciało podczas kąpieli w saunie polepsza krążenie krwi i jest wspaniałym relaksem dla zmęczonych mięśni. Poza tym, kąpiel w gorącym powietrzu, na przemian z pobudzającymi, chłodzącymi kąpielami, jest idealnym odprężeniem dla psychiki, co przyczynia się do szybszej i przyjemniejszej regeneracji sił. Większość osób uprawiających aktywność fizyczną przywiązuje dużą wagę do profilaktyczno - higienicznego charakteru regularnych zabiegów cieplnych i nie wyobraża sobie odnowy biologicznej bez sauny. Sauna to nie tylko wspaniały element odnowy biologicznej, ale też znakomity relaks i wypoczynek. Kąpiele w saunie jako sposób spędzania czasu, zyskują coraz większą popularność. Coraz więcej osób dostrzega w nich nie tylko modny, ale i zdrowy styl życia. Chcąc uzyskać odprężenie, rozluźnienie mięśni, odpoczynek po intensywnym wysiłku fizycznym oraz zwiększenie wydolności i odporności organizmu, warto jest sięgnąć po ten prosty i ogólnodostępny zabieg fizykalny. Sauna w naszym obiekcie jest sauną koedukacyjną. Dla Państwa komfortu oprócz natrysków udostępniamy także pokój wypoczynkowy z krzesłami i leżankami.

Aby skorzystać z sauny prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numerem: (22) 877 38 06.

Sala konferencyjna

Oferujemy Państwu możliwość organizacji spotkań i szkoleń w sali konferencyjnej o powierzchni 37,6 m2, wyposażonej w rzutnik i ekran. Szczegóły dotyczące wynajęcia sali uzyskacie Państwo pod numerem: (22) 877 38 06.

Organizacja imprez

W sprawie organizacji imprez prosimy o kontakt z kierownikiem obiektu, tel. 22 877 38 99, email: kolo@osirwola.pl